Összecsukható 100 W-os napelem USB és tápegység csatlakozóval. TSP18V100W
Cikkszám:
2991
Ingyenes szállítás
Szállítás: 1-2 munkanap
Raktáron
20
Kezdete: 2025.01.20   A készlet erejéig
  • Maximális teljesítmény: 100 W
  • Kimeneti feszültség: 5 V / 18 V.
  • Kimenetek: 1 db USB A (QC3,0 5 V 3,6 A), 1 db Type C (PD 45 W, 9 A), 5,5/2,1 mm-es tápegység aljzat 18 V 3,34 A.
  • 4 db kitámasztó láp.
  • Méret összecsukva: 415 x 402 m, kinyitva: 425 x 1562 mm. Tömeg: 2,8 kg.
Részletek
  • Napelemcella típus: monokristályos.
  • Hatásfok: 21,5 - 23,5 %.
  • 4 db kitámasztó láp.
  • Tartozék csatlakozók:
    • 18V DC kábel 5,5x2,1mm csatlakozóval, 1 db,
    • 8 mm-es csatlakozó 1 db,
    • 5,5 x 2,5 mm-es csatlakozó 1 db,
    • 3,5 x 1,35 mm-es csatlakozó 1 db,
    • 6,3 x 3,0 mm-es csatlakozó 1 db.